Verso Work System Sp. z o.o. Sp. k. to agencja pracy tymczasowej posiadająca ponad 15-to letnie doświadczenie w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań skutecznie usprawniających procesy operacyjne w zakresie:

  • elastyczności
  • przewidywalności kosztowej
  • terminowości.

Jako sprawdzony i pewny partner biznesowy proponujemy kompleksowy zakres usług związanych z angażowaniem pracowników o odpowiednich kwalifikacjach. To na nas spoczywa pełna odpowiedzialność za znalezienie właściwych kandydatów, ich rekrutację a także skrupulatne wypełnianie obowiązków kadrowo-płacowych. Zapewniamy stały monitoring naszych kandydatów na terenie Państwa placówek handlowych w całej Polsce.

Rozwiązania VERSO opierają się na systemie pracy akordowym (szczególnie skutecznym w przypadku operacji powtarzalnych o dużym wolumenie), ale oferujemy również systemy oparte na rozliczeniu zadaniowym lub godzinowym.

Naszym pracownikom zapewniamy bezpieczne warunki dojazdu do Polski, zakwaterowania, transportu do i z miejsca pracy, pomoc w uzyskaniu wszystkich niezbędnych i wymaganych przepisami prawa dokumentów, a także uzyskanie certyfikatów UDT na obsługę wózków widłowych. Wysoki system premiowania powoduje, że pracownicy chętnie do nas wracają.

Szybka, sprawna i efektywna – taka właśnie będzie praca w Państwa firmie, dzięki wsparciu udzielonemu przez Agencję Pracy Tymczasowej VERSO.