O firmie

Szybka, sprawna i efektywna …

… taka właśnie będzie praca w Państwa firmie, dzięki wsparciu udzielonym przez Agencję Pracy Tymczasowej VERSO.

VERSO to agencja pracy tymczasowej skierowana do dynamicznie rozwijających się firm produkcyjnych oraz logistycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu sprawdzonych rozwiązań skutecznie usprawniających procesy operacyjne w zakresie:

  • elastyczności
  • przewidywalności kosztowej
  • terminowości.

Jako sprawdzony i pewny partner biznesowy proponujemy kompleksowy zakres usług związanych z angażowaniem pracowników o odpowiednich kwalifikacjach. To na nas spoczywa pełna odpowiedzialność za znalezienie właściwych kandydatów, ich rekrutację a także skrupulatne wypełnianie obowiązków kadrowo-płacowych. Zapewniamy stały monitoring naszych kandydatów na terenie Państwa placówek handlowych w całej Polsce.

Doświadczenie, które procentuje

Agencja Pracy Tymczasowej VERSO powstała na bazie gruntownej analizy rynku, potrzeb i oczekiwań Klientów, a także wieloletniego doświadczenia marketingowego. Wszystko to sprawia, że nasze usługi są po prostu skrojone na miarę Państwa potrzeb. Gwarantujemy, że Państwa potrzeby i preferencje będą dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Zapewniamy korzystne ceny, terminowość oraz wysoką dostępność naszych usług oraz fachowe doradztwo.

Sprawdzone rozwiązania – TEKST O AKORDZIE

Rozwiązania VERSO opierają się na systemie pracy akordowym (szczególnie skutecznym w przypadku operacji powtarzalnych o dużym wolumenie), ale oferujemy również systemy oparte na rozliczeniu zadaniowym lub godzinowym.